firma sanplast

Wanna – rozwiązanie dla niej i dla niego

Osoby dopiero zastanawiające się nad aranżacją łazienki, stają przed jednym zasadniczym problemem: wybrać wannę czy kabinę prysznicową? Oczywiście każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy, każdy też ma inne oczekiwania co do własnej strefy kąpielowej. Na naszym blogu już pojawiły się wpisy porównujące wannę z prysznicem, dlatego dziś bliżej przyjrzymy się wannie. Czas na gratkę dla miłośników długich kąpieli.

Dlaczego w ogóle wanna?

Chciałoby się odpowiedzieć na powyższe pytanie: a dlaczego by nie? Po ciężkim i długim dniu nic nie może nas tak zrelaksować, jak długa kąpiel w wannie. Jeśli połączymy to z zapachowymi świecami, lekturą ulubionej książki i lampką czerwonego wina, stworzymy sobie okoliczności, z których trudno będzie nas wyrwać. Po tak spędzonym wieczorze z pewnością naładujemy baterie na kolejny dzień.

Fakt, że w naszej strefie kąpielowej znajdzie się miejsce tylko dla wanny, nie jest równoznaczny z tym, że będziemy musieli raz na zawsze zrezygnować z szybkiego prysznica. Wystarczy zamontować baterię prysznicową, specjalny parawan bądź zdecydować się na zawieszenie zasłonki prysznicowej. Z drugiej strony nawet brak tego wyposażenia pozwala wziąć prysznic w wannie – dla chcącego nic trudnego!

Jak stworzyć w łazience domowe SPA?

Jacuzzi, ciepła woda, bąbelki i lampka szampana w dłoni – wyobraźmy to sobie przez chwilę. Ta przyjemna wizja może stać się rzeczywistością i z pewnością nie wiąże się to z wykupem pobytu w drogim SPA. Wystarczy wanna narożna z hydromasażem. Zalet takiego rozwiązania chyba nie trzeba wymieniać. Wanna narożna z hydromasażem pozwala przejść na wyższy poziom relaksu. Mamy pewność, że jej funkcjonalność docenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Wanna w kobiecej łazience

Przyjęło się, że to kobiety są w większej mierze zwolenniczkami długich kąpieli i pewnie żadna z nas temu nie zaprzeczy. Udowodniliśmy już, że wanna pozwala nam się zrelaksować. Kolejnym plusem wanny jest fakt, że wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych w wannie jest znacznie wygodniejsze niż pod prysznicem.

Kobiety decydują się na wannę także dlatego, że jest ona bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Przykładem jest wanna owalna. Nie posiada żadnych trudno dostępnych zakamarków, więc nie ma też miejsc, w których szczególnie mógłby odkładać się brud i osad. Wanna owalna to także bardzo designerskie rozwiązanie. Jest to duży atut dla kobiet, które marzą o modnej i nowoczesnej łazience.

wanna owalna

Wanna na miarę męskiego wnętrza

Wspomniana wanna owalna równie dobrze sprawdzi się w typowo męskiej łazience i to z tych samych powodów. Żaden mężczyzna nie chce tracić czasu na pracochłonne czyszczenie przestrzeni kąpielowej, co nie oznacza, że nie chce dbać o porządek. By wanna owalna była czysta, wystarczy poświęcić na jej czyszczenie kilka minut!

Idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi

Walory wanny w domu szczególnie doceniają rodziny z dziećmi. Kąpanie dziecka pod prysznicem jest zazwyczaj równie stresujące dla rodziców, jak i dla samego dziecka. Woda wpadająca do oczu czy zbyt mocny strumień wody – takie czynniki mogą sprawić, że dziecko z niechęcią będzie myślało o każdej następnej kąpieli.

Inaczej ma się sprawa w przypadku wanny. Dzieci uwielbiają taplać się w wodzie, szczególnie wtedy, gdy mogą im w kąpieli towarzyszyć ulubione zabawki. Dzięki wannie kąpiel może się stać wyczekiwanym przez dziecko stałym elementem dnia.

Firma Sanplast – najlepsze wanny na rynku

Jeśli już zdecydowaliśmy się na zakup wanny, czas wybrać producenta, od którego ją kupimy. Na elementach wyposażenia łazienki nie warto oszczędzać, choć firma Sanplast udowadnia, że w dobrej cenie można kupić produkty najwyższej jakości. Firma Sanplast jest jednym z najbardziej cenionych producentów wanien i brodzików w Polsce. Na uznanie zasługuje ich szeroka oferta. Asortyment nie ogranicza się jedynie do wanien prostokątnych czy owalnych, ale można znaleźć także modele o niestandardowych kształtach. To sprawia, że można kupić wannę na miarę każdej łazienki.

Dodaj komentarz

*

code