naklejka na ścianę serce

Naklejka na ścianę – ożywiamy wnętrza

Naklejka na ścianę to najszybszy sposób na zmianę w pokoju. Zwykle niewielkie, przygotowane do użycia, kolorowe, ładne i łatwe w obsłudze. Te cztery przymiotniki sprawiają, że po naklejki sięgają osoby, które nie mają artystycznego zacięcia i same nie umieją udekorować ścian.

Mały rozmiar

Naklejka na ścianę zyskuje na popularności, bo nie przeraża. Podczas gdy na fototapety decydują się osoby, które wiedzą, że manualnie poradzą sobie z nałożeniem ich na ścianę, małe naklejki umie obsłużyć każdy.

Oczywiście, w sklepach jest też mnóstwo dużych naklejek (spośród nich chyba najbardziej popularną jest mapa świata). Na szczęście, w tym wypadku przynajmniej mamy wybór. Poza tym, pociesza fakt, że do samego podkreślenia wnętrza, wcale nie potrzebujemy naklejek zajmujących pół ściany.

naklejka na ścianę drzewaGotowe do użycia i łatwe w obsłudze

Jeśli masz kawałek czystej, suchej i przede wszystkim płaskiej powierzchni z oznaczonym miejscem na naklejkę, to od razu możesz przystąpić do naklejania. Mimo to, jeśli naklejka na ścianę jest większa, dla pewności przejedź po niej najpierw kartą kredytową, żeby usunąć ewentualne pęcherzyki powietrza. Potem możesz kawałek po kawałku, dociskając kartą (lub czymś większym, zależnie od rozmiaru) przykładać naklejkę do ściany.

Zwykle producenci ułatwiają nam życie i dorzucają do zestawów taśmy transportowe lub folie. Dzięki nim naklejanie staje się prostsze. Niemniej i tak trzeba być względnie ostrożnym, żeby do wewnątrz nie wpadło powietrze.

Kolorowe i ładne

Oczywiście, to jest kwestia indywidualna. Mam świadomość, że choć mi się podobają, to nie każdy z was będzie uważał tak samo. Ale podam wam przykład moich ulubionych pastelowych naklejek. Można je znaleźć w wielu kształtach, ale chmurki lub serduszka w dziecięcym pokoju nie pozostawią żadnych wątpliwości. Każdy gość będzie miał pewność, że to pokoik małej królewny lub księcia : ) Za to do monotonnych pomieszczeń można dodać ozdoby o wyrazistych kolorach, które trochę je poprawią.

Naklejka na ścianę na wybrane okazje

Naklejka na ścianie może być też ozdobą tymczasową. Nikt nie powiedział, że raz nałożonej nie można zdjąć. Choć trzeba przyznać, że to raczej jednorazowy zabieg i taką naklejkę trudno będzie przykleić ponownie.

Przykładem takich naklejek są wszelkie wielkanocne zajączki, bożonarodzeniowe choinki i sylwestrowe sztuczne ognie. Zachwyceni nimi będą szczególnie młodsi mieszkańcy naszych domów:)

Dodaj komentarz

*

code